Overslaan en naar de inhoud gaan

Gouverneur werkt week met nachtwerkers

De gouverneur van de provincie Limburg heeft een week meegelopen met mensen die nachtdiensten draaien.

De Limburgse gouverneur Theo Bovens is deze week overdag onbereikbaar. Dan slaapt hij namelijk, omdat hij de hele week nachtdiensten draait. Hij kijkt dan rond in onder meer een bakkerij, fabrieken, zorginstellingen, noodopvang, mediabedrijven, loopt een krantenwijk, en stort zich afsluitend in het uitgaansleven.

Hulpdiensten
Op die manier wil hij ervaren wat het voor mensen betekent om in een ander ritme actief te zijn, laat hij weten. Maandag overdag slaapt de gouverneur na een nachtelijk bezoek aan brandweer, ambulancedienst en politie in Noord-Limburg, waar hij naar eigen zeggen ,,een enorme passie'' voelde bij de medewerkers.

Ziekenhuis

Het eind van de ,,nachsjiech'' bracht hij door bij de spoedeisende hulp van het ziekenhuis in Venlo. Volgens zijn woordvoerster is dit nachtwerk van de gouverneur uniek. ,,Hij beweegt zich altijd een week voor de zomer onder de mensen om te ervaren wat mensen beweegt. Maar een week nachtdienst heeft hij nog niet eerder gedraaid.’’ (ANP)

Het belangrijkste overheidsnieuws van de dag

Schrijf je in voor de Binnenlands Bestuur nieuwsbrief

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heeft u al een account? Log in

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heeft u al een account? Log in