Advertentie

colofon

Binnenlands Bestuur is een kwalitatief platform voor ambtenaren en bestuurders in alle lagen van de overheid. Met nieuws, achtergrond en opinie bedient Binnenlands Bestuur middels een website, diverse online nieuwsbrieven, een magazine, social en mobile media, masterclasses en events de gehele doelgroep. Binnenlands Bestuur opinieert en initieert. Met een deskundige en onafhankelijke redactie is zij altijd actueel.

Postadres

Binnenlands Bestuur
Postbus 75462
1070 AL  Amsterdam

Bezoekadres

Weesperplein 4
1018 XA  Amsterdam
Google maps

Contact redactie

Tel: 020 - 246 72 75
Email: info@binnenlandsbestuur.nl

Contact Sales

06 – 462 851 31 – Sandra de Vries
06 – 226 636 74 – Jan-Willem Hulst
06 – 231 688 72 – Marcel van der Meer
traffic@binnenlandsbestuur.nl

Of kijk hier voor alle mogelijkheden.

Persberichten

Persberichten kunt u mailen naar info@binnenlandsbestuur.nl

Uitgever

Sijthoff Media

Redactie

Eric de Kluis

Hoofdredacteur  06-30613301
edekluis@binnenlandsbestuur.nl

Hans Bekkers

Chef redactie
(Financiën, Bestuur & Organisatie,
Arbeidsmarkt)

06 - 205 40 242
hbekkers@binnenlandsbestuur.nl
Wouter Boonstra

Redacteur
(Arbeidsmarkt & carrière,
Bestuur & organisatie)

06 - 144 08 705
wboonstra@binnenlandsbestuur.nl

Martin Hendriksma

Redacteur
(Ruimte & Milieu)

020 - 246 72 81
mhendriksma@binnenlandsbestuur.nl

Adriaan de Jonge

Redacteur
(Sociaal)

020 - 246 72 78
adejonge@binnenlandsbestuur.nl

Alexander Leeuw

Redacteur
(Digitaal, Financiën)

06 - 144 76 104
aleeuw@binnenlandsbestuur.nl

Harry Perrée

Redacteur
(Ruimte & Milieu)

06 - 173 90 570
hperee@binnenlandsbestuur.nl

Julie Wevers Redacteur
(Sociaal)


jwevers@binnenlandsbestuur.nl

José Salhi-Vossen

Redactie, documentatie en events

020 - 246 72 76
jsalhi@binnenlandsbestuur.nl

 

Auteursrechtvoorbehoud

Alle rechten, waaronder alle intellectuele eigendomsrechten, op alle inhoudelijke informatie en het beeldmateriaal op deze website blijven te allen tijde voorbehouden aan Binnenlands Bestuur bv. Gebruik hiervan is niet toegestaan zonder uitdrukkelijke schriftelijke toestemming van Binnenlands Bestuur bv.

Advertentie
Advertentie