Bij de gemeente Smallingerland (Friesland) is geen sprake van een angstcultuur. Dat is de uitkomst van een onderzoek dat de gemeente heeft laten doen binnen de eigen organisatie. Het onderzoek werd ingesteld na berichtgeving van Omrop Fryslân.
'Geen 'breed ervaren' angstcultuur in Smallingerland'
Problemen tussen leidinggevenden en personeel op twee afdelingen zijn niet genoeg om van een angstcultuur te spreken, aldus BING dat in…
Intimidatie
De omroep stelde dat er sprake was van intimidatie en pesterijen. Uit het onderzoek bleek wel dat er op twee afdelingen binnen de gemeente problemen zijn tussen leidinggevenden en personeel. Dit is volgens Berenschot, de organisatie die het onderzoek uitvoerde, niet voldoende om te spreken van een ,,breed ervaren’’ angstcultuur.
Reacties: 5
U moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.
Fijn ! Maar....er is toch dus wel wat...wat doen we daarmee dan?
Uit het rapport van Berenschot blijkt dat er sinds 2010 één formele klacht is ingediend, terwijl van de medewerkers 14% aangeeft dat er sprake is van een sfeer van intimidatie en 32% aangeeft dat er sprake is van "vriendjespolitiek".
In totaal zegt 13% van de4 respondenten in 2012 of 2013 zelf het slachtoffer te zijn geweest van ongewenst gedrag, met name "pesten en treiteren".
Als je vindt dat elk geval van intimidatie er één te veel is dan is er wel degelijk iets aan de hand bij de gemeente Smallingerland ook al concentreert de onvrede zich binnen twee afdelingen en op een aantal individuele dossiers.
Het volledige rapport is te downloaden via deze link:
http://www.smallingerland.nl/Int/Nieuws-overzich …
Angst cultuur in Drenthe, Gemeente Hoogeveen.
Het moet niet gekker worden!. Ambtenaren die weg kruipen. Raadsleden die niet van zich laten horen !. Het college dat het op z'n lopen zet!. T'ja zo gaat dat, als je de bevolking belazerd , komen er vragen!. Intimidatie pesterijen, corruptie machtsmisbruik. Laten we het er maar op houden dat het in wezen gewoon criminelen zijn, die door politie ,justitie en het OM worden beschermd !. Waarom grijpt justitie niet in ,omdat men donders goed weet dat we dan in Hoogeveen cellen te kort komen !. Want de hele kliek hoort achter de tralies. Zij die jaren hebben gezwegen .Wie zwijgt stemt toe, en raakt verwikkeld in het corruptie proces !. Het is gewoon een verschrikkelijke puinhoop op alle fronten !. Vriendjes politiek, en machtsmisbruik. Ik zou niet graag in hun schoenen staan,ik zou m'n ogen uit mijn hoofd schamen !. Walgelijk !. Vriendelijke groet, Henri Okken. Klokkenluider corruptie &misbruikpraktijken Alescon Hoogeveen Drenthe.
Elke organisatie heeft een angstcultuur, gewoon schijt aan hebben, beetje provoceren en zo.
Kijken wat er gebeurt.
Wat een bullshit weer. Weer de slager die zijn eigen keurt. De meesten die ervaringen hebben met deze gemeente weten van de veelvuldige en zware corruptie die sommige en vooral de hoge heren zich bezigen. Vriendjes politiek tussen hun en groot belanghebbenden in de gemeenten, rond pompen van geld in eigen gelederen, intimideren van mede werkers en burgers en nog veel meer shit. En laten we niet vergeten, zware criminaliteit zoals bv het in Vereeniging in de brand steken van de ATF enzo. Lekker afgedekt door hun corrupte vriendjes bij het OM en de Rechterlijke macht. De gereformeerde Satans kliek van Smallingerland. De grote coke freak en dealer en groot grondbezitter van het uitgaan gebied, bestuurder maken van het gemeentelijke veiligheid beleid, kunnen ze in Napels nog een voorbeeld aan nemen. Kortom het is een en al grote maffia bende in Smallingerland.