Overslaan en naar de inhoud gaan

Burgemeester Kerkrade 'overvallen' door neonaziband

Burgemeester Jos Som is boos

Burgemeester Jos Som van Kerkrade is niet te spreken over een onverwacht optreden van neonaziband Kategorie C - Hungrige Wölfe in discotheek Black Onyx in zijn gemeente, afgelopen vrijdagavond. Som gaat daarover maandag praten met de politie om herhaling van dit soort incidenten te voorkomen, zei hij zondag naar aanleiding van berichtgeving hierover op L1.

Verboden in Duitsland De band wilde eigenlijk in Duitsland optreden, maar dat werd verboden. De band week toen uit naar Kerkrade, waar 200 mensen het optreden bezochten. ,,Dit accepteer ik niet'', zei een boze Som zondag. ,,Aan de Duitse kant was de politie paraat. Ik werd erdoor overvallen.''

De band wilde eigenlijk in Duitsland optreden, maar dat werd verboden. De band week toen uit naar Kerkrade, waar 200 mensen het optreden bezochten. ,,Dit accepteer ik niet'', zei een boze Som zondag. ,,Aan de Duitse kant was de politie paraat. Ik werd erdoor overvallen.''

Het belangrijkste overheidsnieuws van de dag

Schrijf je in voor de Binnenlands Bestuur nieuwsbrief

Reacties: 5

U moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

True

Binnenkort te zien op Lowlands en pinkpop.

Op 18 november 2012, 14:01
Niek

Ik betwijfel of het overleg met de politie tot iets leidt. Die wisten het ook niet en hebben geen goede signaalfunctie (zie Haren). Veel beter is om de exploitant van de desbetreffende horecazaak uit te nodigen voor een gesprekje over hoe het heeft kunnen gebeuren. En hem duidelijk maken dat dit echt de laatste keer is en het bedrijf vanaf nu onder verscherpt toezicht zonder krediet staat en bij elke volgend geintje te maken krijgt met "hinderlijk volgen". Dit werkt uitstekend net zo goed als het omgekeerde werkt namelijk wanneer de horeca het bestuur in de watten legt en daardoor allerlei overtredingen en misstanden door de vingers worden gezien.

Op 19 november 2012, 10:01
Kaas !

in de Bijbel staan vreselijke dingen waar elke naziband bij verbleekt, o.m. over homosexuelen. Hoor je het CDA burgemeestertje niet over.
Kerkdiensten verbieden dan maar?

Op 19 november 2012, 11:13
Kritikus

In een gemiddelde moskee met gemiddeld veel meer dan 200 bezoekers worden ergere dingen verkondigd dan dat deze band doet.
Gaat Us Joske daar ook wat aan doen?

Op 19 november 2012, 11:52
True

@J.Kop
Fascistische religies zijn toegestaan, sterker nog, ze worden aangemoedigd door CDA mannetjes als Jos Som.

Op 19 november 2012, 13:04

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

ad comes here

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heeft u al een account? Log in

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heeft u al een account? Log in