Overslaan en naar de inhoud gaan

Plakagressie in campagnetijd

Het is weer campagnetijd. In de aanloop naar de provinciale verkiezingen plakken alle partijen weer posters dat het een lieve lust is.

En traditioneel vliegen VVD en SP elkaar met de plakkwast in de haren. Bij de gemeenteraadsverkiezingen vorig jaar vond de SP het wel een ludieke stunt om een bord bij Prinsenbeek in Breda helemaal vol te plakken met de eigen posters. Dit tot woede van met name de VVD. Ook dit jaar vond de SP het wel een aardig idee om verschillende borden in de stad tot privédomein van de socialisten te verklaren.

 

Waarop een delegatie van de VVD er met emmer en kwast op uit trok om de borden te beplakken met behang. De SP weet zich van de prins geen kwaad, omdat de borden nog leeg waren op het moment dat zij deze confisqueerden. Maar de VVD vindt dat het een kwestie is van eerlijk delen. Reactie van de SP: ‘Prima, dat moet die partij vaker doen.’

Het belangrijkste overheidsnieuws van de dag

Schrijf je in voor de Binnenlands Bestuur nieuwsbrief

Het belangrijkste overheidsnieuws van de dag

Schrijf je in voor de Binnenlands Bestuur nieuwsbrief

ad comes here

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heeft u al een account? Log in

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heeft u al een account? Log in