De coöperatie van prostituees Macha's mag tijdelijk een eigen boot neerleggen aan het Zandpad in Utrecht. De coöperatie gaat op die boot werkplekken verhuren aan raamprostituees.
Tijdelijke boot voor prostitutiecoöperatie Utrecht
De boot van de coöperatie van prostituees genaamd Macha's mag tijdelijk een boot neerleggen aan het Zandpad in Utrecht.
Dat heeft burgemeester Aleid Wolfsen toegezegd aan de gemeenteraad. Op een vraag van GroenLinks beloofde de burgemeester bovendien dat er nu ,,op zeer korte termijn'' alternatieve locaties voor raamprostitutie in Utrecht komen.
Mensenhandel
Utrecht heeft voor die prostitutie nu helemaal geen plek meer, nadat Wolfsen dit jaar de vergunningen van alle exploitanten introk omdat ze zich schuldig zouden maken aan mensenhandel. Een deel van de vrouwen van het Zandpad richtte daarna een coöperatie op die zelf werkplekken exploiteert.