Voorzitter Paul Stein van de PvdA in Arnhem is opgestapt, omdat hij vindt dat hij zijn mening niet mag geven over het functioneren van Job Cohen, de fractievoorzitter van zijn partij in de Tweede Kamer.
PvdA-voorzitter opgestapt na kritiek op Cohen
De Arnhemse PvdA-voorzitter Paul Stein is opgestapt omdat zijn kritiek op Job Cohen niet op prijs werd gesteld.
Geen vertrouwen
Stein liet op de nieuwjaarsreceptie van zijn partij in Arnhem zondag weten geen vertrouwen te hebben in groei van de partij met een leider als Job Cohen. Hij merkte daarna dat het geven van zijn mening niet gewenst is onder het huidige bestuur, zei hij woensdag.
Mening geven
,,Ik vind dat ik als voorzitter op gepaste momenten mijn mening moet kunnen geven. Een nieuwjaarsreceptie vond ik daar een goed moment voor, maar er zijn anderen die vinden dat ik eerst moet overleggen voordat ik zeg wat ik vind", aldus Stein. Hij liet weten actief te blijven binnen de partij. ,, Maar ik heb gezegd dat ze maar een andere voorzitter moeten zoeken, want ik wil mijn mening niet onder stoelen of banken steken."
Reacties: 6
U moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.
Stein heeft helemaal gelijk. Heel Nederland weet dat Cohen niet geschikt is om debatten te voeren en daardoor stemmen te trekken. Als de PVDA slim is vervangen ze hem snel, anders volgt straks een grote verkiezingsnederlaag. Grootste fout is dat ze niet Eberhard vd Laan naar voren hebben geschoven. Die is messcherp in debatten en biedt Geert Wilders goed tegenwicht.
wie is Stein die de euvele moed heeft op de man te spelen PVDA oonwaardig
Door de eigen arrogante houding is de Pvda in Arnhem deze raadsperiode in de oppositie terecht gekomen. Flink dat je dan je landelijke aanvoerder verwijten gaat maken. Aan het vertrek van deze plaatselijke voorzitter lijkt me niets verloren.
En wij maar dictatoriale heersers verwijten dat zij geen oppositie toestaan of commentaar hebben op het functioneren van de staat. De PvdA schreeuwt om het hardst dat de PVV niet democratisch is. Nu wordt een lid door het PvdA-bestuur de mond gesnoeid.Ik zou zeggen, bestuur ga je schamen.
Cohen heeft in Amsterdam volgens sommigen zijn sporen verdiend als bestuurder.De PvdA heeft echter over het hoofd gezien dat besturen en politiek bedrijven andere vaardigheden vergen.
Ik vind dat Paul alle recht heeft op het uiten van zijn mening, alleen zijn daar ook andere mogelijkheden voor dan via de publieke weg. Hij zou als voorzitter van de PvdA Arnhem het ook niet fijn vinden als partijleden het in de media op de man spelen ipv met hem zelf te overleggen. Hij juist heeft mogelijkheden om met Job zelf of bij het bestuur zijn mening te uiten of gezamelijk met andere voorzitters de rol op te pakken, want feit is wel dat het nu niet goed gaat. Ik vind dat je niks hebt aan mensen die de ene losse flodder na de andere schieten, zonder er ook daadwerkelijk iets mee op te schieten!
Wie op het verkeerde moment kaatst moet de bal verwachten. Maar (een beetje) gelijk heeft hij natuurlijk wel.