Overslaan en naar de inhoud gaan

Negen steden willen songfestival

Negen steden of regio's hebben zich tot nu toe aangemeld voor de organisatie van het Eurovisiesongfestival volgend jaar.

Negen steden of regio's hebben zich tot nu toe aangemeld voor de organisatie van het Eurovisiesongfestival volgend jaar. 

Criteria

Het zijn Amsterdam, Rotterdam, Den Haag, Utrecht, Maastricht/Limburg, Arnhem, Breda, Den Bosch en Leeuwarden/Friesland. Ze hebben woensdag de criteria gekregen waaraan de gaststad moet voldoen, meldt de NPO.

Bidbook

Het belangrijkste overheidsnieuws van de dag

Schrijf je in voor de Binnenlands Bestuur nieuwsbrief

Andere steden die ook een poging willen wagen, kunnen nog een bidbook indienen. Uiterlijk 10 juli moeten alle voorstellen binnen zijn. Steden worden onder andere beoordeeld op de beschikbare locatie, de capaciteit en technische faciliteiten, accommodatie, infrastructuur en bereikbaarheid. De organisatie wil de definitieve keuze van de gaststad in augustus bekendmaken. Nederland is de organisator van het Eurovisiesongfestival door de winst van Duncan Laurence in Tel Aviv. (ANP)

Het belangrijkste overheidsnieuws van de dag

Schrijf je in voor de Binnenlands Bestuur nieuwsbrief

Reacties: 3

U moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Martijn

Beste BB,
We weten dat Maastricht in Limburg ligt en Leeuwarden in Friesland.

Op 13 juni 2019, 09:28
H. Wiersma

Amsterdam valt af, want deze stad heeft teveel toeristen en voert daarom een anti-toeristisch beleid.

Op 13 juni 2019, 16:34
Paul

@Martijn, samen met provincie...

Op 13 juni 2019, 22:39

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heeft u al een account? Log in

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heeft u al een account? Log in