Advertentie
digitaal / Nieuws

Door storing IBG geen examencijfers

Honderden scholen konden gisteren geen examencijfers van hun leerlingen opvragen bij de Informatie Beheer Groep, vanwege een storing in het e-loket.

26 juni 2008

Honderden scholen konden gisteren geen examencijfers van hun leerlingen opvragen bij de Informatie Beheer Groep, vanwege een storing in het e-loket.

De storing werd veroorzaakt doordat veel scholen tegelijkertijd inlogden, zo meldt Computable.

Scholen zouden gisteren de resultaten van de herexamens van hun scholieren kunnen downloaden vanaf de beveiligde internetomgeving van IBG in Groningen.
Die herexamencijfers zijn belangrijk omdat veel scholen vandaag de eerste diploma-uitreikingen houden.

Volgens een woordvoerder van IBG duurden de problemen de hele dag.

Voorheen werd het e-loket afgesloten als er teveel scholen inlogden. Maar omdat het loket nu voor meer zaken wordt gebruikt, kan dat niet meer, aldus de woorvoerder. Scholen kregen nu de melding dat ze het later opnieuw moesten proberen, wat leidde tot herhaaldelijke verzoeken. Eén school stond zelfs zestien keer ingelogd.

De scholen krijgen de cijferlijsten vandaag per post opgestuurd.

Plaats als eerste een reactie

U moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Advertentie