Overslaan en naar de inhoud gaan

Digitale dienstverlening wordt makkelijk op Overheid 360°

Digitale dienstverlening wordt makkelijk op Overheid 360°.

Digitale dienstverlening? Appeltje-eitje! Dat laat Centric zien tijdens het Congres Overheid 360° op 17 mei 2017. Het jaarlijkse congres over informatiemanagement binnen de Overheid vindt deze keer plaats in Supernova & Kinepolis in Utrecht.    

Deze editie van het congres staat in het teken van ‘Slimme ICT voor maatschappelijke opgaven’. Kunt u wat hulp gebruiken bij de voorbereidingen van de naderende Omgevingswet? Ziet u uw digitale dienstverlening graag een stuk makkelijker?

ICT-dienstverlening voor de overheid

Bezoek onze stand en kom naar de presentatiesessies: Omgevingswet: hoe zorgt u dat het werkt? en Van techniek naar regie - tijdens uw digitale transformatie. Meld u vandaag nog aan voor Overheid 360°.

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heeft u al een account? Log in

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heeft u al een account? Log in