Overslaan en naar de inhoud gaan

Hackathon Common Ground: Challenge? Accepted!

Hackathon Common Ground: Challenge? Accepted! VNG Realisatie organiseerde deze hackathon

Op 25 en 26 september heeft VNG Realisatie een hackathon georganiseerd. Centric heeft de uitdaging aangenomen en een oplossing gemaakt voor een van de challenges die door VNG Realisatie waren opgesteld.

Het doel van de hackathon is om ontwikkelaars te laten experimenteren met nieuwe API’s die vanuit Common Ground zijn opgeleverd. Een API, of Application Programming Interface, laat software-oplossingen met elkaar praten. Common Ground heeft deze API’s als uitgangspunt, zodat verschillende systemen dezelfde informatie kunnen gebruiken én kunnen bijwerken.

ICT-dienstverlening voor de overheid


Challenge: DSO-bericht inlezen

Voor deze hackathon heeft VNG Realisatie drie challenges gemaakt. Deze challenges zijn bedoeld om leveranciers uit te dagen de nieuwe API’s te beproeven in hun software. De uitdaging die Centric is aangegaan betrof het inlezen van een DSO-bericht voor de vergunningaanvraag voor een dakkapel

Ontwikkelaars van Centric hebben met de VTH-oplossing 

Portaal Leefomgeving de aanvraag succesvol ontvangen en verwerkt, een zaak aangemaakt en de persoonsgegevens opgehaald via de API van de Basisregistratie Personen.

 de aanvraag succesvol ontvangen en verwerkt, een zaak aangemaakt en de persoonsgegevens opgehaald via de API van de Basisregistratie Personen.


Centric-oplossingen aansluiten op nieuwe API’s

Met deze hackathon laten we zien dat Centric-oplossingen kunnen aansluiten op de nieuwe API’s en ontwikkelingen binnen Common Ground. Nieuwe oplossingen van Centric, zoals het Portaal Leefomgeving, ontwikkelen wij ook volgens de principes van Common Ground.

Voor de toekomst kunt u vertrouwen op de actieve rol van Centric in Common Ground. Met hackathons zoals deze beproeft Centric de nieuwe standaarden, om te blijven zorgen voor goede en effectieve oplossingen met bijbehorende integraties.

Contact

Richard Koppen, Business Marketeer
+31 6 11 53 58 93 / richard.koppen@centric.eu

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heeft u al een account? Log in

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heeft u al een account? Log in