Overslaan en naar de inhoud gaan

Raalte staat feest Satudarah toe

Onder voorwaarden mag motorclub Satudarah een feest organiseren in Raalte.

Onder voorwaarden staat de gemeente Raalte een feest van honderden Satudarah-leden toe. Zaterdagavond worden honderden leden van de motorbende verwacht in een uitgaansgelegenheid in Raalte.

Neutraal gekleed
'Ze mogen niet op motoren komen en moeten neutraal gekleed zijn', noemde een woordvoerder van de gemeente enkele voorwaarden. Ze mogen dus buiten niet herkenbaar zijn als leden van Satudarah. De gemeente verwacht geen problemen rond het feest.

Tilburg

Het feest in De Leeren Lampe begint tegen acht uur 's avonds en mag tot drie uur in de nacht doorgaan 'conform de geldende afspraken met de horeca in het dorp'. De gemeente Tilburg voorkwam in 2014 een dergelijk feest door de omgeving hermetisch af te sluiten. De motorclub had volgens de gemeente verzuimd vergunningen aan te vragen. Daar ging het om een feest in een clubhuis. (ANP)

Het belangrijkste overheidsnieuws van de dag

Schrijf je in voor de Binnenlands Bestuur nieuwsbrief

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heeft u al een account? Log in

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heeft u al een account? Log in