Advertentie
sociaal / Nieuws

Gemeenten promoten drinkwater

Water drinken is vanaf dit najaar het thema van de campagne die gemeenten gaan houden om overgewicht onder jongeren aan te pakken en te voorkomen.

13 augustus 2012

Water drinken is vanaf dit najaar het thema van de campagne die gemeenten gaan houden om overgewicht onder jongeren aan te pakken en te voorkomen.

Gezondheid
Deze zogeheten JOGG-gemeenten (Jongeren Op Gezond Gewicht) gaan, in samenwerking met bedrijven en instellingen, in woonwijken laten zien dat het drinken van water noodzakelijk is voor een goede gezondheid. Dat zei een woordvoerster van het Convenant Gezond Gewicht & JOGG maandag.

Jaar lang
Het gaat vooralsnog om 20 gemeenten die zich gaan toeleggen op de promotie. "We willen in die gemeenten gedurende een jaar lang het gebruik van drinkwater stimuleren en dan bij voorkeur leidingwater. We gaan dat onder meer doen via scholen, kinderdagopvang, sportverenigingen, apothekers, huisartsenposten en supermarkten", licht de woordvoerster toe.

Reacties: 2

U moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Paul / projectleider
hmm is dat geen belangenverstrengenling? Gemeenten gaan met publike geld reclame maken voor een produkt van een bedrijf waar ze zelf (terecht)100% aandeelhouder zijn :)
Jan
@p. Noem mij eens gemeenten die nog een eigen waterleidingbedrijf hebben. Je loopt jaren achter.
Advertentie