of 59130 LinkedIn

NVVB breidt werkprocessen Burgerzaken uit

Zo’n honderdvijftig gemeenten kunnen aan de slag met de nieuwe procesmodellen van de Nederlandse Vereniging Voor Burgerzaken (NVVB). In de modellen worden werkprocessen voor afdelingen Burgerzaken beschreven.

Zo’n honderdvijftig gemeenten kunnen aan de slag met de procesmodellen van de Nederlandse Vereniging Voor Burgerzaken (NVVB). In de modellen zijn werkprocessen voor afdelingen Burgerzaken beschreven, bijvoorbeeld beschrijvingen van administratieve ondersteuning.

Updates

De NVVB heeft voor versie 8.8 van Werkprocessen Burgerzaken de nodige aanvullingen en actualiseringen doorgevoerd, zo meldt de vereniging in haar nieuwsbrief. Alle geabonneerde gemeenten krijgen de updates en ontvangen spoedig informatie over de uitlevering.  De NVVB Werkprocessen Burgerzaken bevatten nu 99 modellen en vormen de basis voor de beschrijving van de administratieve ondersteuning.


Werkinstructies en rollen
Er zijn diverse beheertools in omloop waarmee de procesmodellen beheerd kunnen worden. Er kunnen gemeentespecifieke zaken worden toegevoegd zoals werkinstructies en rollen voor uitvoerders, bevoegden en verantwoordelijken. Er zijn ook gemeenten die zelf hun processen beschrijven, volgens NVVB wordt er echter met het gebruik van de NVVB procesmodellen veel tijd en geld bespaard.

 

Verstuur dit artikel naar Google+

Gerelateerde artikelen

Reageer op dit artikel
Even geduld a.u.b.

Reactie op dit bericht

Door FE (Adviseur Planning en Control) op
Geachte lezer,

De licentie zou meer dan 4000€ kosten. Is dit een licentie voor alle procesmodellen? Of is dit voor de aanschaf van een licentie voor een procesmodelleertool via de NVVB?

Ik ben erg benieuwd. Een reactie zie ik graag tegemoet.

Met vriendelijke groet,

Francis Silva
Door Jeannette Branderhorst (Projectleider Procesbeheer) op
Beste lezer,

Graag zou ik de werkprocessen ontvangen. Moet ik onze gemeente hier voor aanmelden?

Hoor het graag

Met vriendelijke groet,
Jeannette Branderhorst
Door Jeannette Branderhorst (Projectleider Procesbeheer) op
Beste lezer,

Graag zou ik de werkprocessen ontvangen. Moet ik onze gemeente hier voor aanmelden?

Hoor het graag

Met vriendelijke groet,
Jeannette Branderhorst