Wetswijziging Wet Bibob
Webinar | donderdag 29 september | 11:00
In juli 2022 is een nieuwe wijziging van de Wet Bibob aangenomen. Deze wijziging treedt waarschijnlijk op 1 oktober 2022 in werking. De wijziging maakt het voor overheden mogelijk om informatie met elkaar uit te wisselen bij het toepassen van de Wet Bibob. Ook zorgt de wijziging ervoor dat overheden bij verrichten van een eigen (Bibob-)onderzoek meer gegevens kan verkrijgen, waaronder fiscale gegevens.
Wij brengen jou graag op de hoogte van wat de wijziging (verder) inhoudt voor overheden. Daarom organiseert Nathan Gradisen op donderdag 29 september van 11.00 - 12.00 uur het webinar 'Wetswijziging Wet Bibob'. Tijdens dit webinar praat Nathan je in een uur bij over deze wijziging (ook wel de tweede tranche genoemd). Ook zal hij (kort) stilstaan bij de wijziging van de Wet Bibob die in 2020 in werking trad (de eerste tranche).
Aanmelden
Wil je graag meer weten over de wetswijziging en de gevolgen die de wijziging heeft voor jouw praktijk? Meld je dan nu aan voor dit webinar!
Nathan Gradisen
n.gradisen@hekkelman.nl
024 - 382 83 49
Plaats als eerste een reactie
U moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.