'Zorg moet geen voetbalclubs sponsoren'
Reclame
Eerder deze week werd bekend dat Thuiszorg Groningen 80.000 euro heeft gegeven aan eredivisieclub FC Groningen. In ruil daarvoor mag de thuiszorgclub reclame maken in het stadion. Ook zijn er twintig stoelen in het stadion gereserveerd voor gasten van de directie van de thuiszorginstelling.
Faillisement
Kortgeleden verkeerde Thuiszorg Groningen op het randje van een faillissement en stopte de overheid 22 miljoen euro in een reddingsplan. Honderden medewerkers van de zorginstelling werden bij die reorganisatie op straat gezet.
De SP vindt dat het geld voor thuiszorg simpelweg aan thuiszorg moet worden besteed.
Reactie op dit bericht
Los hiervan: laat huishoudelijke zorg en voetbal maar uit elkaar..
Als er geen gemeenschapsgeld naar voetbalclubs mag, laat dan om te beginnen alle gemeenten en provincies stoppen met hun VIPloges, waar wethouders en gedeputeerden van ALLE partijen zich volproppen met lekkernijen en goede wijn en zich daarna met de dienstauto thuis laten afzetten. Het zou principiëler zijn om daar eerst wat aan te doen SP-ers!!!
Het wordt tijd dat de rechtse partijen verboden worden, die dit mogelijk maakten.
Dat slaat helemaal nergens op.
En als ik dan lees, dat er stoelen voor clienten zouden zijn? Ik vrees dat het bestuur er gaat zitten met zijn kameraadjes.
ONGELOVELIJK!
Is een club niet levensvatbaar door clubleden of private sponsoring, tja....
Ik ben overigens wel voor stimuli als het gaat om (verbetering) maatschappelijke initiatieven (om bijvoorbeeld de jeugd aan het sporten te krijgen).
Er dient gewoon met een maatschappelijke blik gekeken te worden en dan komt men er vast - ook verantwoord naar de burger - uit.
Veel wijsheid toegewenst!