of 59232 LinkedIn

Groesbeek pakt winst met Berichtenbox

Gemeente Groesbeek zet vol in op communicatie via Berichtenbox – maar doet dat niet voor alles... Binnen de gemeente Groesbeek bereiden we ons voor op de Winstpakker MijnOverheid Berichtenbox, vertelt Sandra Vruggink. Onze gemeente voert de Berichtenbox anders in dan KING adviseert. We combineren de Winstpakker Berichtenbox niet – zoals KING aanraadt – met het versturen van de WOZ-beschikkingen. Wij gebruiken hem juist voor alles behalve de WOZ-beschikkingen. Deze worden namelijk door de gemeente Beuningen verstuurd, met wie wij een gemeentelijke belastingsamenwerking hebben. De gemeente Groesbeek zet de Berichtenbox daarom vooral in voor berichten rondom vergunningverlening, herinneringen van verlopen identiteitsbewijzen en meer algemene communicatie die we naar burgers versturen. Lees meer
Reageer

Gemeente Groesbeek zet vol in op communicatie via Berichtenbox – maar doet dat niet voor alles...

Binnen de gemeente Groesbeek bereiden we ons voor op de Winstpakker MijnOverheid Berichtenbox, vertelt Sandra Vruggink. Onze gemeente voert de Berichtenbox anders in dan KING adviseert. We combineren de Winstpakker Berichtenbox niet – zoals KING aanraadt – met het versturen van de WOZ-beschikkingen. Wij gebruiken hem juist voor alles behalve de WOZ-beschikkingen. Deze worden namelijk door de gemeente Beuningen verstuurd, met wie wij een gemeentelijke belastingsamenwerking hebben. De gemeente Groesbeek zet de Berichtenbox daarom vooral in voor berichten rondom vergunningverlening, herinneringen van verlopen identiteitsbewijzen en meer algemene communicatie die we naar burgers versturen.

Lees meer

Verstuur dit artikel naar Google+

Reageer op dit artikel
Even geduld a.u.b.

Vacatures

Van onze partners