Domeinextensie .frl kost 2 miljoen euro
Als de Friese politiek het internetdomein .frl wil invoeren, kost dat de provincie 2 miljoen euro. Dat meldde de provincie Friesland dinsdag. Gedeputeerde Staten hebben al ingestemd met het voorstel om een speciale domeinnaam te gebruiken.
Provinciale Staten stemmen op zijn vroegst in februari. Volgens een woordvoerder van de provincie is .frl goed voor de Friese culturele identiteit. Een andere Europese regio, het Spaanse Catalonië heeft de domeinnaam .cat al ingevoerd. De Vlaamse overheid is van plan .vlaanderen aan te vragen.
Reactie op dit bericht
Misplaatst nationalisme? Ik mag hopen dat de perikelen in België en Catalonië niet overgenomen gaan worden. Deze gelden kunnen beter besteed worden aan de achterstanden in het basisonderwijs en/of een aantrekkelijk inversteringsklimaat in de regio.