Volg ons op: , LinkedIn of

Kijk snel bij: Abonnementen Vacatures BB Magazine

Frits Huffnagel

Frits Huffnagel (1968) is geboren in Leiden. Hij studeerde politicologie aan de Vrije Universiteit in Amsterdam, waar hij zich specialiseerde in politieke communicatie en informatie. Tijdens zijn studie werkte hij voor de omroep Veronica. Na zijn dienstplicht bij de marine werkte hij voor de VNO-NCW als secretaris voor jong management. Tot 2004 werkte hij als programmamanager en trainer bij De Baak, het VNO-NCW trainingsinstituut.

Naast zijn werk is Frits Huffnagel lid van het kerkbestuur van de Westerkerk in Amsterdam. In deze kerk organiseerde hij jarenlang het politiek café Libertijn, de wekelijkse debtatten van de VVD Amsterdam. In 1998 werd hij gemeenteraadslid voor de VVD. In 2002 werd hij voorzitter van de VVD in Amsterdam en in 2004 werd hij benoemd tot vice burgemeester voor financiën en economische zaken van de hoofdstad.

Sinds het einde van 2005 werkte Frits Huffnagels as managing consultant voor Berenschot Communicatie. In april 2006 werd hij benoemd tot vice burgemeester van Den Haag voor City Marketing, Internationale zaken en Informatietechnologie.
  • De komende jaren zal een vloedgolf aan bezuinigingen over de gemeenten in Europa spoelen. Waar het kabinet Balkenende-Bos met zijn gammele bootje is vastgelopen op een ondiepe zandbank zijn gemeenten de komende decennia een rots in de branding voor bewoners en bedrijven. In een decor van krimp zullen de gemeenten meer kwaliteit moeten én gaan leveren! De gemeente zal voor dienstverlening aan bewoners en bedrijven in 2015 de toegang zijn tot de gehele overheid. Ik voorspel dat in 2025 de gemeente het schaalniveau is waar vrijwel alle overheidstaken zich manifesteren. Uitgezonderd uiteraard taken als Defensie en Justitie.

    Bezuinigen is scherp aan de wind zeilen!

    0 reacties
    De komende jaren zal een vloedgolf aan bezuinigingen over de gemeenten in Europa spoelen. Waar het kabinet Balkenende-Bos met zijn gammele bootje is vastgelopen op een ondiepe zandbank zijn gemeenten de komende decennia een rots in de branding voor bewoners en bedrijven. In een decor van krimp zullen de gemeenten meer kwaliteit moeten én gaan leveren! De gemeente zal voor dienstverlening aan bewoners en bedrijven in 2015 de toegang zijn tot de gehele overheid. Ik voorspel dat in 2025 de gemeente het schaalniveau is waar vrijwel alle overheidstaken zich manifesteren. Uitgezonderd uiteraard taken als Defensie en Justitie.
  • Dromen worden werkelijkheid in Den Haag

    0 reacties
    Woensdag 21 oktober 2009 is een mooie droom in vervulling gegaan: de lancering van het vernieuwde stadsportaal DenHaag.nl. Een droom die ruim 2 jaar geleden begon over een nieuwe website die dé digitale toegangspoort van de stad Den Haag zou moeten zijn.

Vacatures