Wet NErpe van belang voor overheden die (niet) Europees aanbesteden
De recent in werking getreden Wet NErpe, de Wet Naleving Europese regelgeving publieke entiteiten, kan van groot belang zijn voor overheden die wel of juist niet Europees aanbesteden.
Ingrid van den Berge bespreekt de wet en de gevolgen van de inwerkintreding in een online seminar op donderdag 27 september 2012.
Online seminars zijn te volgen vanaf iedere computer met een internetverbinding. Met een link en code kunnen deelnemers inloggen en live meekijken én meepraten met de aanbestedingsrechtspecialisten van Nysingh. Er zijn nog enkele plekken beschikbaar.


In dit handige boekje hebben wij een aantal wettelijke voorschriften gebundeld, zoals de Wet Ruimtelijke Ordening, de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht en de Onteigeningswet. De inhoud is bijgewerkt tot 1 januari 2013.