Doorontwikkeling Bewijs van Goede Dienst
Voor de doorontwikkeling van het Bewijs van Goede Dienst heeft KING op maandag 2 en donderdag 5 juli 2012 een netwerk- en brainstormbijeenkomst georganiseerd. In deze bijeenkomsten zijn de eerste ideeën voor verbetering van het instrument besproken.
De leden van de werkgroep, die onder andere bestaat uit gemeenten, de Kamer van Koophandel, het ministerie van Economische Zaken en AgentschapNL, en de adviesbureaus hebben een bijdrage geleverd aan de verbetersuggesties voor de doorontwikkeling van het Bewijs van Goede Dienst. Ook werden voorstellen gedaan en wensen besproken voor een verbeterde versie van het instrument en uniformiteit bij de interpretatie van de metingen.
Het Bewijs van Goede Dienst
Het Bewijs van Goede Dienst is een meetinstrument dat is ontwikkeld door gemeenten en ondernemers. De gemeente voert diverse metingen uit, waardoor zij inzicht krijgt in de dienstverlening aan ondernemers. Vooral op het gebied van vergunningverlening, communicatie en handhaving. De metingen leiden tot een concreet verbeterplan, waarover gemeenten met hun ondernemers in gesprek kunnen gaan.
Tot 31 december 2012 kunnen gemeenten nog gebruikmaken van een speciale voucherregeling, een bedrag van maximaal 15.000 euro op basis van cofinanciering.
Meedenken
Denk ook mee over het Bewijs van Goede Dienst. Wat vindt u bijvoorbeeld van de tien normen? Voldoen deze nog? En hoe kan het verbeterplan nog meer helpen bij het verbeteren van de dienstverlening aan ondernemers?
Wij horen graag naar uw reactie! Geef uw suggesties door en kijk voor meer informatie op www.bewijsvangoededienst.nl. Of neem contact op via bvgd@kinggemeenten.nl.
