Herrick Jellema

Herrick Jellema is organisatieadviseur binnen de Bestuursacademie.
-
Lady Gaga als organisatieadviseur?
Een van de voordelen van mijn werk is dat ik veel onderweg ben. Dat geeft me ruim de tijd om te bellen, muziek te luisteren en over het werk na te denken. Met de iPod op shuffle komen de meest verschillende nummers langs en daarmee borrelen ook de meest verschillende ideeën op. Hoe muziek toch je stemming en gedachten kan beïnvloeden!
-
Weeralarm
Er werd deze week weer gewaarschuwd voor de gevolgen van de sneeuw voor het verkeer: neem een deken mee in de auto en zorg dat u wat te drinken bij u heeft. -
30 minuten bewegen per dag
Het bord staat bij het binnenrijden van veel gemeenten: 30 minuten bewegen per dag. Vanuit de gedachte dat een gezonde geest in een gezond lichaam goed voor iedereen is. En dat mensen daarom gestimuleerd moeten worden om te bewegen.